Duben u Včeliček

V dubnu jsme si nejvíc užívali jarního počasí, sluníčka a skvělých akcí. Navštívili jsme zvířecí statek Apolenku, kde jsme si mohli zvířátka pohladit a dokonce i nakrmit. Kontakt s nimi nám dělal radost. Dále jsme měli projektový den, Den Země. V okolí školy jsme sbírali odpadky a poté se je učili správně třídit. Po celý měsíc jsme trénovali barvy, tvary, základní sebeobslužné činnosti a také jak se správně oblékat. Za odměnu nás paní učitelka vzala odpočívat do snoezelenu a kuličkového bazénku. To jsou naše nejoblíbenější místa. Aprílový měsíc byl zakončen výrobou čarodějnic, kterými jsme si vyzdobili třídu.

Mgr. Eliška Baranjová

tn_obrazek_19574.jpg